Please wait. Loading...
 

ΤΟ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ (Κ.Σ.) ΚΑΙ Η ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ (Ελ.Ε.)

ΤΗΣ Ο.Κ.Ο.Ε.

Ιούλιος 2017 - Ιούνιος 2019

 

ΤΟ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΗΣ Ο.Κ.Ο.Ε. 2017-2019

ΜΕΛΗ ΤΗΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΚΤΕΛΕΣΤΙΚΗΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΣ:

1. ΠΡΟΕΔΡΟΣ: Γιώργος Συλλούρης
2. ΑΝΑΠΛ. ΠΡΟΕΔΡΟΣ: Κώστας Σταματάρης
3. ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: Λευτέρης Κωνσταντινίδης 
4. ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ: Αυγουστίνος  Αυγουστή
5. ΟΡΓΑΝ.- ΑΝΑΠΛ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: Δέσποινα Τσεπελάκη
6. ΤΑΜΙΑΣ & ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΑΝ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ - ΘΡΑΚΗΣ: Αντώνης Μπέρτζες
7. ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΑΙΓΑΙΟΥ ΚΑΙ ΝΗΣΩΝ: Γιώργος Συμεωνίδης
8. ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ- ΗΠΕΙΡΟΥ: Βασιλική Ιωσηφίδου
9. ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΝΟΤΙΟΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ. : Μιχάλης Σαμμούτης
 
ΜΕΛΗ:
10. Γιώργος Λιασής
11. Ιάκωβος Ιωάννου
12. Κακουλλής Θεοδούλου
13. Λοΐζος Λοΐζος
14. Νίκος Παπακλεοβούλου
15. Όμηρος Παπασάββας

 

Η ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΤΗΣ Ο.Κ.Ο.Ε. 2017-2019

1. Πρόεδρος: Βασίλης Νικοδήμου

2. Γραμματέας: Τζωρτζίνα Γεωργίου

3. Μέλος: Αλεξία Πελετιέρ

 

 

 

 

ΤΟ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ (Κ.Σ.) ΚΑΙ Η ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ (Ελ.Ε.)

ΤΗΣ Ο.Κ.Ο.Ε.

Ιούνιος 2015 - Ιούνιος 2017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΤΟ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΗΣ Ο.Κ.Ο.Ε. 2015-2017


ΜΕΛΗ ΤΗΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΚΤΕΛΕΣΤΙΚΗΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΣ:
1. ΠΡΟΕΔΡΟΣ (& Αντιπρόεδρος ΠΟΜΑΚ): Κώστας ΣΤΑΜΑΤΑΡΗΣ – Θεσσαλονίκη

2. ΑΝΑΠΛ. ΠΡΟΕΔΡΟΣ (& Αντιπρόεδρος ΠΣΕΚΑ - Συντονιστής Αττικής & Στερεάς Ελλάδας): Λοίζος ΛΟΙΖΟΣ, – Αθήνα

3. ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ: Αλέξης ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ – Αθήνα ***

4. ΓΕΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ & ΤΑΜΙΑΣ (& Οργανωτικός Γραμματέας ΠΟΜΑΚ): Γεώργιος ΛΙΑΣΗΣ – Αθήνα *

5. ΟΡΓΑΝΩΤΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ:  Λοίζος ΑΡΑΒΗΣ – Αθήνα **

6. ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΗΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ & ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ - ΗΠΕΙΡΟΥ: Δέσποινα ΤΣΕΠΕΛΑΚΗ – Βέροια


ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΜΕΛΗ ΤΗΣ ΕΚΤΕΛΕΣΤΙΚΗΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΣ:
7. ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΑΝΑΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΘΡΑΚΗΣ: Τάκης ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ – Σέρρες

8. ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ: Βάσω ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ – Θεσσαλονίκη

9. ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ: Ντίνος ΑΥΓΟΥΣΤΗ – Λάρισα

10. ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΑΙΓΑΙΟΥ & ΝΗΣΩΝ (& μέλος ΚΣ ΠΟΜΑΚ-ΠΣΕΚΑ): Γεώργιος ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ – Ρόδος

11. ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΝΟΤΙΟ-ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ- ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ (& Αντιπρόεδρος ΝΕΠΟΜΑΚ, μέλος ΚΣ ΠΣΕΚΑ): Ευάγγελος ΠΟΛΥΒΙΟΥ – Πάτρα


ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥ ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ:

 

12. ΜΕΛΟΣ: Νίκος ΠΑΠΑΚΛΕΟΒΟΥΛΟΥ – Αθήνα

13. ΜΕΛΟΣ: Όμηρος ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ – Αθήνα

14. ΜΕΛΟΣ: Γρηγόρης ΚΟΥΝΝΑΜΑΣ – Αθήνα

15. ΜΕΛΟΣ: Κωστάκης ΚΥΡΟΥ – Χαλκίδα

* Ταμίας & Υπεύθυνος για τα Οικονομικά ορίσθηκε ο Γεώργιος ΛΙΑΣΗΣ, που θα συνεπικουρείται από την Κ.Εκτ. Γραμματεία


** Ο Λοίζος ΑΡΑΒΗΣ αντικατέστησε τον Ιάκωβο ΙΩΑΝΝΟΥ

*** Ο Αλέξης ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ αντικατέστησε τον Γεώργιο ΣΥΛΛΟΥΡΗ  

**** Ο Γεώργιος ΣΥΛΛΟΥΡΗΣ παραμένει Γενικός Γραμματέας της ΠΣΕΚΑ

 


Η ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΤΗΣ Ο.Κ.Ο.Ε. 2015-2017

1. ΠΡΟΕΔΡΟΣ: Γεώργιος ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ – Αττική

2. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: Παναγιώτης ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ – Αττική

3. ΜΕΛΟΣ: Γεωργία (Τζωρτζίνα) ΓΕΩΡΓΙΟΥ – Αττική

 

 

 

ΤΟ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ (Κ.Σ.) ΚΑΙ Η ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ (Ελ.Ε.)

ΤΗΣ Ο.Κ.Ο.Ε.

Ιούνιος 2013 - Ιούνιος 2015 

 

ΤΟ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΗΣ Ο.Κ.Ο.Ε. 2013-2015

ΜΕΛΗ ΤΗΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΚΤΕΛΕΣΤΙΚΗΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΣ:

1. ΠΡΟΕΔΡΟΣ και Αντιπρόεδρος ΠΟΜΑΚ: 

Κώστας ΣΤΑΜΑΤΑΡΗΣ, Κτηνίατρος – Πανεπιστημιακός – Θεσσαλονίκη

2. ΑΝΑΠΛ. ΠΡΟΕΔΡΟΣ (& συντονιστής Αττικής & Στερεάς Ελλάδας) – και Αντιπρόεδρος ΠΣΕΚΑ:

Λοίζος ΛΟΙΖΟΣ,  Γιατρός Καρδιολόγος – Αττική

3. ΓΕΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ (και Οργανωτικός Γραμματέας ΠΟΜΑΚ):

Γεώργιος ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ, Μηχανολόγος Μηχανικός- Αττική

4. ΟΡΓΑΝΩΤΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: 

Γιάννης ΜΙΤΣΗΣ, Πολιτικές Επιστήμες - Θεσσαλονίκη

5. ΤΑΜΙΑΣ (και Γενικός Γραμματέας ΠΣΕΚΑ):

Κατερίνα ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ, Βυζαντινολόγος / Κοινωνιολόγος, - Αττική

 

ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΜΕΛΗ ΤΗΣ ΕΚΤΕΛΕΣΤΙΚΗΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΣ:

6. ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΑΙΓΑΙΟΥ & ΝΗΣΩΝ (και μέλος ΚΣ ΠΟΜΑΚ – ΠΣΕΚΑ):

Γεώργιος ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ, Γιατρός - Ρόδος

7. ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΑΝΑΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΘΡΑΚΗΣ:

Κύπρος ΚΥΠΡΙΔΗΜΟΣ, Μαθηματικός - Καβάλα

8. ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ:

Δέσποινα ΤΣΕΠΕΛΑΚΗ, Δικηγόρος - Βέροια

9. ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ:

Ντίνος ΑΥΓΟΥΣΤΗ, Καθηγητής ΤΕΙ – Λάρισα

10. ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ & ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ :

Καλλίνικος ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ, Γιατρός - Κέρκυρα

11. ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ :

Ανδρέας ΓΕΡΜΑΝΟΣ, Δημοσιογράφος - Θεσσαλονίκη

 

ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥ ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ:

12. ΜΕΛΟΣ :  Γιώργος ΣΥΛΛΟΥΡΗΣ, Δικηγόρος – Αττική

13. ΜΕΛΟΣ :  Συμεών ΧΑΤΖΗΠΙΕΡΑΣ, Δικηγόρος – Αττική

14. ΜΕΛΟΣ :  Γρηγόρης ΚΟΥΝΝΑΜΑΣ, Ναυπηγός Μηχανολόγος – Αττική

15. ΜΕΛΟΣ :  Κωστάκης Κύρου, Οικονομολόγος – Δημοσ. Υπάλληλος / Οικονομολόγος - Χαλκίδα

 

Χρέη Βοηθού Ταμία θα ασκεί ο:

  • Γεώργιος ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ, Μηχανολόγος Μηχανικός - Αττική

 

Η ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΤΗΣ Ο.Κ.Ο.Ε. 2013-2015

1. Πρόεδρος (& Πρόεδρος Ελ.Ε. ΠΟΜΑΚ-ΠΣΕΚΑ):

 Βασίλης ΝΙΚΟΔΗΜΟΥ, Ηλεκτρολόγος Μηχανικός – Αττική

2. Γραμματέας:

 Ιάκωβος (Βάκης) ΙΩΑΝΝΟΥ, Στέλεχος Επιχειρήσεων - Αττική

3. Μέλος:

 Γεωργία (Τζωρτζίνα) ΓΕΩΡΓΙΟΥ - Τεχνολόγος Μηχανικός - Αττική

 

 

 

 

ΤΟ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ (Κ.Σ.) ΚΑΙ Η ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ (Ελ.Ε.)

ΤΗΣ Ο.Κ.Ο.Ε.

Ιούνιος 2011 - Ιούνιος 2013 

 

ΤΟ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΗΣ Ο.Κ.Ο.Ε. 2011-2013

Κεντρική Εκτελεστική Γραμματεία (Κ.Εκτ.Γρ.):

 1. ΠΡΟΕΔΡΟΣ (& συντονιστής Κεντρικής Μακεδονίας) – και Αντιπρόεδρος ΠΟΜΑΚ: 

Κώστας ΣΤΑΜΑΤΑΡΗΣ, Κτηνίατρος – Πανεπιστημιακός – Θεσσαλονίκη

 2. ΑΝΑΠΛ. ΠΡΟΕΔΡΟΣ (& συντονιστής Αττικής & Στερεάς Ελλάδας) – και Αντιπρόεδρος ΠΣΕΚΑ: 

Λοίζος ΛΟΙΖΟΣ,  Γιατρός Καρδιολόγος – Αττική

 3.ΓΕΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ (και Οργανωτικός Γραμματέας ΠΟΜΑΚ): 

Γεώργιος ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ, Μηχανολόγος Μηχανικός- Αττική

 4.ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΗΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: 

Δημήτρης ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ,  Γιατρός – Αττική

 5.ΟΡΓΑΝΩΤΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ (και Γενικός Γραμματέας ΠΣΕΚΑ): 

Κατερίνα ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ, Βυζαντινολόγος / Κοινωνιολόγος, - Αττική

 6.ΤΑΜΙΑΣ (& Συντονιστής Δυτικής Ελλάδας & Πελοποννήσου): 

Σταύρος ΠΟΛΥΒΙΟΥ, Παιδίατρος – Πάτρα

Υπόλοιπα μέλη της Εκτελεστικής Γραμματείας:

 7.ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ (και Αντιπρόεδρος Ελλαδο-Κυπριακού Επιχειρηματικού Φόρουμ (Επιμελητηρίου – ΕΛΚΥΕΠ): 

Ανδρέας ΚΑΖΑΓΚΑΣ, Επιχειρηματίας – Αττική

 8.ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ: 

Γρηγόρης ΚΟΥΝΝΑΜΑΣ, Ναυπηγός Μηχανολόγος Μηχανικός – Αττική

 9.ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΑΙΓΑΙΟΥ & ΝΗΣΩΝ (και μέλος ΚΣ ΠΟΜΑΚ – ΠΣΕΚΑ ):

 Γεώργιος ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ, Γιατρός - Ρόδος

10.ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΑΝΑΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΘΡΑΚΗΣ: 

Μιχάλης ΣΑΒΒΑ, Διευθυντής Κτηνιατρικής – Ξάνθη

11.ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ: 

Ανδρούλα ΝΕΟΦΥΤΟΥ, Φιλόλογος - Βέροια

12.ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ: 

Ντίνος ΑΥΓΟΥΣΤΗ, Καθηγητής ΤΕΙ – Λάρισα

Μέλη του Κ.Σ.:

13.ΜΕΛΟΣ: 

Γιώργος ΣΥΛΛΟΥΡΗΣ, Δικηγόρος – Αττική

14.ΜΕΛΟΣ: 

Νέδη ΠΙΠΕΡΙΔΟΥ, Συνταξιούχος – Αττική

15.ΜΕΛΟΣ: 

Κωστάκης Κύρου, Οικονομολόγος – Δημοσ. Υπάλληλος / Οικονομολόγος - Χαλκίδα

 

 

Χρέη Βοηθού Ταμία θα ασκούν οι:

  • Γεώργιος ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ, Μηχανολόγος Μηχανικός - Αττική
  • Χρυσόστομος ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, Μηχανολόγος Μηχανικός - Αττική

 

Η ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΤΗΣ Ο.Κ.Ο.Ε. 2011-2013

1. Πρόεδρος (& Πρόεδρος Ελ.Ε. ΠΟΜΑΚ-ΠΣΕΚΑ):

 Βασίλης ΝΙΚΟΔΗΜΟΥ, Ηλεκτρολόγος Μηχανικός – Αττική

2. Γραμματέας:

 Ιάκωβος (Βάκης) ΙΩΑΝΝΟΥ, Στέλεχος Επιχειρήσεων, Αττική

3. Μέλος:

 Μιχαήλ ΕΥΘΥΜΙΟΥ, Επιχειρηματίας, Αττική

 

 

 

 

 

 

 

ΤΟ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ (Κ.Σ.) ΚΑΙ Η ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ (Ελ.Ε.)

ΤΗΣ Ο.Κ.Ο.Ε.

ΙΟΥΝΙΟΣ 2009- ΙΟΥΝΙΟΣ 2011

 

ΤΟ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΗΣ Ο.Κ.Ο.Ε. 2009-2011

Σε συνεδρίαση του που έγινε στις 12 Ιουνίου 2009 το νεοεκλεγέν Κ.Σ. της Ο.Κ.Ο.Ε.

συγκροτήθηκε σε σώμα ως εξής:

 

1. ΠΡΟΕΔΡΟΣ: Κώστας ΣΤΑΜΑΤΑΡΗΣ, Κτηνίατρος – Πανεπιστημιακός – Θεσσαλονίκη

2. ΑΝΑΠΛ. ΠΡΟΕΔΡΟΣ: Λοίζος ΛΟΙΖΟΣ, Γιατρός Καρδιολόγος – Αθήνα

3. ΓΕΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: Γεώργιος ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ, Μηχανολόγος Μηχανικός-Αθήνα

4. ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΗΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: Σωτήρης ΛΟΪΖΟΥ, Φοιτητής Νομικής – Αθήνα

5. ΟΡΓΑΝΩΤΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: Κατερίνα ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ, Βυζαντινολόγος / Κοινωνιολόγος, - Αθήνα

6. ΤΑΜΙΑΣ: Παντελής ΧΑΤΖΗΠΑΝΤΕΛΗΣ, Δικηγόρος, Θεσσαλονίκη

7. Α΄ ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ: Ανδρέας ΚΑΖΑΓΚΑΣ, Επιχειρηματίας – Αθήνα

8. ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΑΝΑΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΘΡΑΚΗΣ: Μιχάλης ΣΑΒΒΑ, Διευθυντής Κτηνιατρικής – Ξάνθη

9. ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ: Ντίνος ΑΥΓΟΥΣΤΗ, Καθηγητής ΤΕΙ – Λάρισα

10. ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ: Ανδρούλα Νεοφύτου, Φιλόλογος - Βέροια

11. ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΑΙΓΑΙΟΥ & ΝΗΣΩΝ: Γεώργιος ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ, Γιατρός-Ρόδος

12. ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ & ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ: Γιάννης ΑΡΙΣΤΕΙΔΟΥ,

Οικονομολόγος / Βιβλιοπώλης – Πάτρα

13. ΜΕΛΟΣ: Γρηγόρης ΚΟΥΝΝΑΜΑΣ, Ναυπηγός Μηχανολόγος Μηχανικός – Αθήνα

14. ΜΕΛΟΣ: Ντίνος (Κωνσταντίνος) ΝΙΚΟΛΑΟΥ, Γεωλόγος – Αθήνα

15. ΜΕΛΟΣ: Γιώργος ΣΥΛΛΟΥΡΗΣ, Δικηγόρος – Αθήνα

 

Βοηθός Ταμίας: Χρυσόστομος ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, Μηχανολόγος Μηχανικός-Αθήνα

Η θέση του Αντιπροέδρου Κεντρικής Ελλάδας εκκρεμεί.

 


Η ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΤΗΣ Ο.Κ.Ο.Ε. 2009-2011

Σε συνεδρίαση του που έγινε στις 24 Μαΐου 2009 η νεοεκλεγείσα Ε.Ε. της Ο.Κ.Ο.Ε.

συγκροτήθηκε σε σώμα ως εξής:

1. ΠΡΟΕΔΡΟΣ: Βασίλης ΝΙΚΟΔΗΜΟΥ, Ηλεκτρολόγος Μηχανικός - Αθήνα

2. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: Ιάκωβος (Βάκης) ΙΩΑΝΝΟΥ, Στέλεχος Επιχειρήσεων - Αθήνα

3. ΜΕΛΟΣ: Μιχαήλ ΕΥΘΥΜΙΟΥ, Επιχειρηματίας – Αθήνα

 

 

 

 

ΤΟ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ (Κ.Σ.) ΚΑΙ Η ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ (Ελ.Ε.)

ΤΗΣ Ο.Κ.Ο.Ε. 

ΙΟΥΝΙΟΣ 2007- ΙΟΥΝΙΟΣ 2009

 

ΤΟ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΗΣ Ο.Κ.Ο.Ε. 2007-2009

Το νέο Κεντρικό Συμβούλιο (Κ.Σ.) της Ο.Κ.Ο.Ε.  συνήλθε στις 27 Ιουνίου 2007 και

καταρτίστηκε σε σώμα ως εξής:

  1. ΠΡΟΕΔΡΟΣ:  Κώστας ΣΤΑΜΑΤΑΡΗΣ, Κτηνίατρος – Πανεπιστημιακός – Θεσσαλονίκη

  2. ΑΝΑΠΛ. ΠΡΟΕΔΡΟΣ:  Λοίζος ΛΟΙΖΟΣ,  Γιατρός Καρδιολόγος – Αθήνα

  3. ΓΕΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ:  Γεώργιος ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ, Μηχανολόγος Μηχανικός-Αθήνα

  4. ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΗΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ:  Λοίζος ΑΡΑΒΗΣ,  Τραπεζικός – Αθήνα

  5. ΟΡΓΑΝΩΤΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: Κατερίνα ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ, Ιστορικός / Βυζαντινολόγος - Αθήνα

  6. ΤΑΜΙΑΣ & ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΑΝΑΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΘΡΑΚΗΣ: Μιχάλης ΣABBA, Διευθυντής Κτηνιατρικής – Ξάνθη

  7. ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ: Ανδρούλα Νεοφύτου, Φιλόλογος - Βέρροια

  8. ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ: Ντίνος ΑΥΓΟΥΣΤΗ, Καθηγητής ΤΕΙ – Λάρισα

  9. ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΑΙΓΑΙΟΥ & ΝΗΣΩΝ:  Γεώργιος ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ, Γιατρός-Ρόδος

  10. ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΝΟΤΙΟ-ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ:  Σταύρος ΠΟΛΥΒΙΟΥ, Γιατρός – Πάτρα

  11. ΜΕΛΟΣ: Γρηγόρης ΚΟΥΝΝΑΜΑΣ, Ναυπηγός Μηχανολόγος Μηχανικός – Αθήνα

  12. ΜΕΛΟΣ:  Δημήτρης ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ, Γιατρός – Αθήνα

  13. ΜΕΛΟΣ:  Γιώργος ΣΥΛΛΟΥΡΗΣ, Δικηγόρος – Αθήνα

  14. ΜΕΛΟΣ: Κατερίνα ΦΛΟΥΡΕΝΤΖΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΝΟΥ, Δικηγόρος  - Θεσσαλονίκη

  15. ΜΕΛΟΣ: Ιωάννης ΛΑΟΥΔΙΑΣ,  Γιατρός Γυναικολόγος  – Τρίπολη

Ως Βοηθός Ταμίας ορίστηκε ο:    Χρυσόστομος ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, Μηχανολόγος Μηχανικός-Αθήνα

 

Στη ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΑΠΟΔΗΜΩΝ ορίστηκε εκπρόσωπος της Ο.Κ.Ο.Ε.:

Ο Πρόεδρος  ΚΩΣΤΑΣ ΣΤΑΜΑΤΑΡΗΣ ( με αναπληρωτές τον Αναπληρωτή Πρόεδρο ή τον Γενικό Γραμματέα)

 

Στα όργανα της ΠΟΜΑΚ και ΠΣΕΚΑ ορίστηκαν εκπρόσωποι της ΟΚΟΕ:

  • Αντιπρόεδρος ΠΟΜΑΚ:   ΚΩΣΤΑΣ ΣΤΑΜΑΤΑΡΗΣ
  • Αντιπρόεδρος ΠΣΕΚΑ:  ΛΟΙΖΟΣ ΛΟΙΖΟΣ
  • Οργανωτικός Γραμματέας ΠΟΜΑΚ:  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
  • Γενικός Γραμματέας ΠΣΕΚΑ:  ΛΟΙΖΟΣ ΑΡΑΒΗΣ
  • Μέλος ΚΣ ΠΟΜΑΚ-ΠΣΕΚΑ:   ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ



Η ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΤΗΣ Ο.Κ.Ο.Ε. 2007-2009

Η νέα Ελεγκτική Επιτροπή (Ε.Ε.) της Ο.Κ.Ο.Ε.  καταρτίστηκε σε σώμα ως εξής:

1.      ΠΡΟΕΔΡΟΣ:        Βασίλης ΝΙΚΟΔΗΜΟΥ,           Ηλεκτρολόγος Μηχανικός - Αθήνα

2.      ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ:     Ζηνοβία ΠΑΠΑΦΩΤΗ,            Έμπορος - Αθήνα

3.      ΜΕΛΟΣ:   Κυριάκος ΘΕΟΦΙΛΟΥ                       Γιατρός -  Ραφήνα

 

 
© 2009-2015 Ο.Κ.Ο.Ε. Ομοσπονδία Κυπριακών Οργανώσεων Ελλάδας - All rights reserved.
Η παρούσα ιστοσελίδα (Website) δημιουργήθηκε από τον Γεώργιο Μιχαηλίδη, Γενικό Γραμματέα της Ομοσπονδίας . Developed by LogicONE